Çeltik İş Güvenliği Kursu

Çeltik İş Güvenliği Kursu 0 322 458 80 60

Çeltik İş Güvenliği Kursu eğitimleri her işletme ve sektör için en öncelikli konulardan biridir. Çalışanların güvenliği sağlanmadan, verimli ve sürdürülebilir bir çalışma ortamı oluşturmak mümkün değildir. İris Bemer Akademi İş Güvenliği Kurslarıyla çalışanlarınızı en üst düzeyde koruma ve bilinçlendirme amacına ulaşabilirsiniz.

Çeltik İş Güvenliği Kursu
Çeltik İş Güvenliği Kursu

İris Bemer Akademi’nin İş Güvenliği Kursları

İris Bemer Akademi, uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Profesyonel eğitim kadrosuyla İş Güvenliği Kursu konusunda öncü bir rol üstlenmektedir. İş güvenliği kursları, işletmelerin çalışanlarına yönelik çeşitli eğitim modüllerini içermektedir. İris Bemer Akademi İş Güvenliği Kursu şu başlıklar altında toplanabilir:

Temel İş Güvenliği Eğitimi: İş güvenliği kavramlarını anlamak isteyen herkes Temel İş Güvenliği Kursu alabilir. Katılımcılar, güvenli çalışma pratiklerini öğrenir ve günlük iş rutinlerinde bu bilgileri uygulama becerisi kazanır.

İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi: İris Bemer Akademi’de C Sınıfı İş Güvenliği Kursu, B Sınıfı İş Güvenliği Kursu, A Sınıfı İş Güvenliği Kursu düzenlenir.

Mimar, Mühendis, Teknik Öğretmen

İSG Teknikerleri

Fizikçiler, Kimyacılar, Biyologlar C Sınıfı İş Güvenliği Kursu başvurusu yapabilirler.

3 yıl görev yapmış C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları B Sınıfı İş Güvenliği Kursu için başvuru yapabilirler.

4 yıl tam zamanlı görev yapmış B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları da A Sınıfı İş Güvenliği Kursu için başvuru yapabilirler.

İşyeri Hekimliği Eğitimi: Hekimlerimizi de İşyeri Hekimliği, İş Güvenliği Kursu eğitimlerimize davet ediyoruz.

Diğer Sağlık Personeli Eğitimi: İşyeri Hemşireliği Kursu olarak da karşılaştığımız eğitimlere İris Bemer Akademi’de başvuru yapın.

Hemşireler

Acil Tıp Teknisyenleri

Sağlık Memurları

Çevre Sağlığı Teknisyenleri İris Bemer Akademi’de Diğer Sağlık Personeli Kursu alabilirler.

İş güvenliği, sadece yasal bir gereklilik değil, aynı zamanda insan odaklı bir yaklaşımın da bir yansımasıdır. İris Bemer Akademi İş Güvenliği Kursu, birçok alanda İş Güvenliği Kursu düzenliyor.

Eğitimler Nasıl Gerçekleştirilir?

İris Bemer Akademi’de Çeltik İş Güvenliği (İSG) Uzmanlığı Kursu eğitimleri tamamı uzaktan eğitim olarak gerçekleştirilir. Siz de İş Güvenliği alanında almak istediğiniz eğitimler için bir an evvel başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bakanlık onaylı İş Güvenliği Kursu eğitimlerimiz

Katılımcılarımıza özel hediyelerimiz

Soru çözüm kamplarımız

Sosyal medya desteğimiz ile İris Bemer Akademi İş Güvenliği Kursu programları son hız devam ediyor.

Nasıl Kayıt Olacağım?

Hemen İris Bemer Akademi’yi arayın. Kurslarımıza kayıt yaptırın. Telefon numaralarımız ile bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Jivo CanLI Destek ve WhatsApp programları ile de kursiyer adaylarımızın sorularına cevap bulmaya çalışıyoruz.

Hemen İletişime geçin. Fırsatları kaçırmayın. Üstelik Adana İris Bemer Akademili olmak isteyenlerin Adana’da olmalarına da gerek yok. Türkiye’nin her yerine eğitim seferbeliğimiz başlamış durumda.

Hemen Arayın