Ardahan İşyeri Hekimliği İSG Kursu

Ardahan İşyeri Hekimliği İSG Kursu 0 322 458 80 60

Ardahan İşyeri Hekimliği İSG Kursu programlarına Adana İris Bemer Akademi’de katılabilirsiniz. Günümüzde iş sağlığı ve güvenliği, her iş yerinin öncelikli önem vermesi gereken bir konu haline gelmiştir. İş kazalarının ve meslek hastalıklarının önlenmesi amacıyla İSG (İş Sağlığı ve Güvenliği) alanındaki uzmanlar büyük bir rol üstlenmektedir. İris Bemer Akademi, İşyeri Hekimliği İSG Kursu ile bu alanda uzmanlaşmak isteyenlere kapılarını açıyor. İşte kursun avantajları ve detayları:

Ardahan İşyeri Hekimliği İSG Kursu
Ardahan İşyeri Hekimliği İSG Kursu

Esnek Programlarla Uzaktan Eğitim

Adana İris Bemer Akademi, katılımcıların yoğun iş temposuna uyum sağlayabilmesini sağlar. Bu nedenle de derslerini tamamen uzaktan eğitim yöntemiyle sunmaktadır. Bu sayede kursiyerler, istedikleri zaman ve mekanda derslere katılabilirler. Esneklik, çalışan profesyonellerin de bu eğitimi kolaylıkla almasına olanak tanır.

Güncel Eğitimler

Kurs, modern eğitim sistemleriyle tasarlanmıştır. Canlı ders programları ile katılımcılara etkileşimli ders içerikleri sunulmaktadır. Böylece karmaşık konular bile anlaşılır bir şekilde işlenirken, katılımcılar aktif bir öğrenme deneyimi yaşarlar.

Kaliteli ve Ücretsiz Dokümanlar

Her kursiyere ücretsiz olarak güncel ders kitapları sağlanır. Ayrıca, dijital ortamda erişilebilen ders materyalleri,

PDF kaynaklar

Ders videoları da öğrencilere sunulur. Bu olanaklarımız, katılımcıların dersleri tekrar etmesini sağlar. Eksik konularını gözden geçirmesini ve derinlemesine öğrenmeyi destekler.

Online Soru Çözüm Programı ve Sınav Hazırlığı

Ardahan İşyeri Hekimliği İSG Kursu eğitiminin bir diğer önemli avantajı, sınav öncesi online soru çözüm kamplarıdır. Bahsettiğimiz kamplarımız sayesinde katılımcılar, öğrendiklerini pekiştirir. Aynı zamanda sınav formatına uygun soru çözümü becerilerini geliştirirler. Bu da sınav anında daha hazır ve güvenli hissetmelerini sağlar.

Sosyal Medyada Sizinleyiz

İris Bemer Akademi, sosyal medya platformları üzerinden destekli eğitimler sunmaktadır. Bu sayede katılımcılar, öğrenme süreçlerini daha da zenginleştirir. Aynı zamanda diğer katılımcılar ve eğitmenlerle etkileşimde bulunabilirler.

İşyeri Hekimliği İSG Kursu İris Bemer Akademi;

Modern eğitim yaklaşımı,

Esnek programı

Zengin kaynaklarıyla önemli bir fırsat sunuyor. Uzaktan eğitim olanaklarıyla herkes kursa ulaşabilir. Geleceğin İSG Profesyonellerini yetiştirmek için ideal bir platform sunuyor.

Tüm Hekimlerimiz Katılabilsin Diye

Ardahan İş Güvenliği (İSG) Uzmanlığı Kursu ve İşyeri Hekimliği İSG Kursu eğitimleri İris Bemer Akademi için tamamı uzaktan eğitim olarak düzenlenir. Tıp fakültesi mezunu olanlar bu eğitime başvuru yapabilir.

Eğitimler Nasıl Gerçekleşir?

Eğitimler tamamı uzaktan eğitim şeklinde düzenlenir. Toplam eğitim süresi 220 saattir ve 15 iş gününde gerçekleştirilir.

İlk olarak 90 saat ( 15 gün) çevridışı eğitim

Sonrasında 90 saat ( 15 gün) çevrimiçi eğitim

Son 40 saat ( 5 gün ) ise uygulama eğitimi olarak gerçekleştirilir.

Geç Kalmayın

İris Bemer Akademi eğitimlerine her yerden başvuru yapabilirsiniz. Dersler uzaktan eğitim olduğu gibi kayıt işlemlerini de uzaktan gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli evrakları eğitim danışmanlarımıza iletmeniz yeterli olacaktır.

Hemen kaydolun yeni eğitim döneminde eğitimlerinizi tamamlayın.

İşyeri Hekimleri Nerelerde Görev Alırlar?

Ardahan İşyeri Hekimliği İSG Kursu programlarını tamamlayanlar ÖSYM tarafından gerçekleştirilen İSG Sınavına katılırlar. Sınavda başarılı olanlar İşyeri Hekimi unvanı alırlar.

İşyeri hekimleri tüm tehlike sınıflarında görev alırlar. Görev süreleri ise iş yerinin tehlike sınıfına göre belirlenir.

  • Az tehlikeli sınıfta yer alanlarda, çalışan başına ayda en az 4 dakika.
  • Tehlikeli sınıfta yer alanlarda, çalışan başına ayda en az 6 dakika.
  • Çok tehlikeli sınıfta yer alanlarda, çalışan başına ayda en az 8 dakika görev alırlar.
Hemen Arayın